Serwisy WWW

Strony internetowe

Zajmujemy się tworzeniem:

  • serwisów internetowych,
  • sklepów internetowych,
  • wizytówek firm,
  • portali,
  • Intranetów,
  • prezentacji,
  • blogi, fora,
  • innych...

Serwisy internetowe

Czy będzie to serwis poświęcony ofercie firmy, informacji o instytucji pożytku publicznego czy klubu sportowego, będzie to na pewno rewelacyjne narzędzie komunikowania się z odbiorcą, klientem. Biorąc pod uwagę łatwość dostępu do Internetu w obecnych czasach, stworzenie serwisu Internetowego jest praktycznie zawsze pierwszym punktem w strategii marketingowej firmy czy instytucji. Porównując do innych mediów, jest stosunkowo tanią metodą dotarcia do klienta, odbiorcy, użytkownika. Nieumiejętnie wykorzystana strona lub jej brak przyczyniają się dość często do zmniejszenia popularności oferty firmy. Dlatego też należy przykładać należytą uwagę do stworzenia serwisu, który będzie odpowiednio reprezentował firmę, oferował jak najwięcej informacji a przy tym był łatwy w użyciu.

Wizytówki firm

Mówi się, że jeżeli nie ma informacji na jakiś temat w Internecie, oznacza to, że dana rzecz nie istniej. Oczywiście mija się to z prawdą, nie zmienia to jednak faktu, że znaczna część ludzi jako pierwsze źródło informacji traktuje Internet. Dlatego też nawet najmniejsza firma powinna mieć chociaż małą wizytówkę w Internecie, choćby najistotniejsze informacje dotyczące oferty firmy, dane kontaktowe itp.

Portale

Portale internetowe zrzeszają dużą ilość użytkowników wokół określonego tematu, zawierają dodatkowo po kilka funkcjonalności do komunikacji, np chat, forum, shoutbox.

Intranety

Od prostego Intranetu do rozbudowanego CRM, systemy on-line wspomagają zarządzanie firmami. Systemy internetowe stały się wspaniałym narzędziem do komunikowania się z klientami i współpracownikami.

Prezentacja

Prezentacja produktu lub firmy to rewelacyjne narzędzie do pokazania  klientowi ile może zyskać na współpracy z Twoją firmą. Prezentacje mogą być bardzo proste, pokazywać najistotniejsze informacje, zdjęcia, filmy. Z drugiej strony mogą być bardzo rozbudowane i zawierać pełne specyfikacje produktów, galerię, testy, dane techniczne, plany, schematy itp.

Blogi, fora

Jeżeli chcesz założyć blog, albo forum, a nie wiesz jak się do tego zabrać, możemy Ci w tym pomóc. Nasza firma doradzi Ci w wyborze domeny, serwera, stworzymy szablon graficzny, oprogramujemy lub uruchomimy korzystając z gotowych rozwiązań, jak na przykład CMS Wordspress, forum PHP BB, SimpleMachines czy inne. Oferujemy również szkolenie z zakresu obsługi serwisu, administracji, moderacji.

I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.