O nas

Kim jesteśmy?

Mobile Madness to zespół ludzi z pasją do tworzenia rzeczy ciekawych, funkcjonalnych, łatwych w użyciu, a przede wszystkim profesjonalnych.

Mobile Madness rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 2009 roku. Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, serwisów i systemów internetowych. Współpracujemy między innymi z firmami z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Danii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Rosji, Chin i Korei Południowej. Zrealizowaliśmy projekty dla firm z branż: sieci komórkowe, spożywcza, filmowa, rządowa, ekologia, alkoholowa, farmaceutyczna, producentów sprzętu,motoryzacja, elektronika, nieruchomości, tytoniowe, rozrywka, transport publiczny, kosmetyczne, IoT. Tworzymy oprogramowanie dla klientów, jak również wprowadzamy na rynek własne rozwiązania.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie rozwiązań mobilnych i internetowych, mediów, które mają aktualnie największe znaczenie przy komunikacji z klientami. Współpracujemy w zakresie projektowania rozwiązań, realizacji, wdrożenia i reklamy. Łączymy naszą pasję i doświadczenie, aby dostarczać klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb.

Analiza potrzeb, projektowanie

Realizacja i testowanie

Wdrożenie, publikacja, wsparcie

I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.