Web page

Platforma Edukacyjna Naturalnie Bałtyckie

  1. Portfolio
  2. Details

About the project

Zapraszamy poszukiwaczy skarbów na wyprawę w głąb Bałtyku. Zanurzymy się w historię najbliższego nam morza, czerpiąc wiedzę o jego podwodnym królestwie. Poznamy jego mieszkańców i dowiemy się dlaczego ryby są cenniejszym skarbem Bałtyku niż skrzynie pełne złota.

Przy współpracy ze szczecińską agencją reklamową Konceptlab zrealizowaliśmy Platformę Edukacyjna Naturalnie Bałtyckie. Projekt skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.

Platforma zawiera lekcje podzielone na grupy wiekowe, dotyczące Bałtyku, ryb i właściwości żywieniowych ryb bałtyckich i wielu innych ciekawych informacji.

Change background
You like this project?

High five!

Related projects

See also other projects related to this

I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.