Web page

Bistro-Rent

 1. Portfolio
 2. Details

About the project

Strona internetowa Bistro-Rent, firmy zajmującej się sprzedażą i wynajmem sprzętu gastronomicznego, projektowaniem kuchni oraz sprzedażą kawy.

Bistro-Rent to lider rynku gastronomicznego na Podkarpaciu. Firma oferuje usługi z zakresu projektowania, wykonania i serwisowania kuchni, zarówno w przestrzeniach komercyjnych jak i prywatnych. Dodatkowo zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu gastronomicznego w tym ekspresów do kawy i samej kawy.

Dla Bistro-Rent przygotowaliśmy nową stronę internetową, z dużym naciskiem na technologię RWD (Responsive Web design) w podejściu Mobile first. Strona zawiera elementy informacyjne dotyczące firmy i jej usług wraz z możliwością kontaktu.

Głównym elementem serwisu jest sklep internetowy oparty na naszym autorskim rozwiązaniu e-commerce – MadnessStore. Nasz system jest odpowiedzią na potrzeby rynku, to jest tworzenia solidnych sklepów internetowych, które są dostosowane do obecnych warunków rynkowych i sposobie funkcjonowania sprzedawcy.
W tym wypadku system dodatkowo zintegrowany jest z systemem sprzedażowym marek Hendi, Grafen i FineDine, dzięki czemu Bistro-Rent ma zawsze aktualną ofertę tychże firm, aktualne ceny i stany magazynowe. Wyzwaniem tutaj było przygotowanie procedur sprzedaży tak, aby jednocześnie sprzedawać produkty znajdujące się w stałej ofercie Bistro-Rent, jak i produkty firmy Hendi, która posiada własny system logistyczny dostaw.

Sklep ma zintegrowany system płatności online oraz wysyłkę poprzez Paczkomaty InPost.

 • Client

  Bistro-Rent

 • Language

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Year

  2021

 • Visit the site bistro-rent.pl
Change background

Wypożyczanie i sprzedaż sprzętu gastronomicznego

Serwis posiada bazę sprzętu i wyposażenia do wypożyczenia na imprezy okolicznościowe oraz sklep internetowy z produktami producentów takich jak Hendi, Grafen i FineDine. Do tego doskonałe ekspresy do kawy i kawa.

You like this project?

High five!

I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.