Mobile application

MConference

 1. Portfolio
 2. Details

About the project

MKonferencja to sposób na sprawną organizację Twojego wydarzenia i szybki kontakt z uczestnikami eventu!

MKonferencja to nowoczesny system eventowy wspierający organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Jest odpowiedzią na ciągle rosnący ruch użytkowników na urządzeniach mobilnych. Stworzyliśmy go z myślą o osobach, którym zależy na usprawnieniu procesu planowania i realizacji eventu, a także zminimalizowaniu kosztów organizacyjnych.

Na MKonferencję składa się:

 • aplikacja do wydarzeń,
 • strona internetowa,
 • wsparcie dla organizatora.

Dzięki programowi do obsługi eventu masz możliwość udostępniania uczestnikom swojego wydarzenia informacji na temat jego przebiegu i wszystkich kwestii organizacyjnych.  Ale to nie wszystko.  MKonferencja daje Ci bezcenną możliwość pozyskania informacji zwrotnej od uczestników, a także wprowadza interakcję na linii prelegent – uczestnicy – organizatorzy i tym samym buduje prawdziwe zaangażowanie.

Pełna praktycznych funkcji aplikacja MKonferencja sprawdzi się na każdym smartfonie z systemem Android i iOS, a co najważniejsze, jest zsynchronizowana z dedykowaną jej stroną internetową. Dzięki temu jako organizator wydarzenia, jesteś w ciągłym kontakcie ze wszystkimi uczestnikami.

Co jeszcze? MKonferencja daje Ci możliwość personalizacji aplikacji dla każdego wydarzenia. Wszystko po to, by Twój event był w 100% spójny z identyfikacją wizualną firmy, którą reprezentujesz.

 • Client

  Własny produkt

 • Language

  PHP

  JavaScript

  Kotlin

  Swift

 • Framework

  Symfony

 • Year

  2016

 • Visit the site mkonferencja.pl
Change background

Informacje o wydarzeniu

Dzięki MKonferencja uczestnik ma szybki i łatwy dostęp do aktualnych informacji. Jeśli przykładowo zmieni się agenda, będzie to od razu widać w aplikacji i na stronie internetowej. Możesz też wysłać powiadomienie o aktualizacji do wszystkich osób lub wybranej grupy. Ty decydujesz kto, kiedy i o czym się dowie.

Wprowadź interakcję

Stwórz przestrzeń do angażujących rozmów między uczestnikami i prelegentami. Daj możliwość czatowania i dodawania wpisów na osi czasu. Angażuj poprzez grywalizację.

You like this project?

High five!

I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.