Jak pomóc Ukrainie
  1. Blog
  2. Details
Jak pomóc Ukrainie

Wielu pyta jak pomóc Ukrainie? Temat nie jest łatwy, ale tak jak w wielu sprawach warto oddać to w ręce profesjonalistów.

Jak każdy indywidualnie może pomóc? Na początek finansowo, bo to teraz jest najbardziej potrzebne - środki na wsparcie bezpośrednie potrzebującym, na zakup jedzenia, leków, materacy, środków do życia tam na miejscu. Tym zajmuje się m.in. Caritas. Poniżej link do zbiórki, którą prowadzi Fundacja Pro Spe. Fundacja ta od wielu lat zajmuje się pomocą dzieciom, ubogim, chorym i niepełnosprawnym poprzez misjonarzy w różnych zakątkach świata. Mają ogromne doświadczenie w takim sprawach, szerokie kontakty dzięki czemu mogą odpowiednio przekierować środki, aby były jak najlepiej wykorzystywane.

Wspieramy fundację już od jakiegoś czasu, Was do tego też zachęcam. 5zł, 20zł, 200zł, grosz do grosza…
Zachęcamy również, abyście podzielili się informacją o Fundacji i tej zbiórce.

Link z informacjami dotyczącymi Pomocy Ukrainie. Zachęcamy również do stałego wsparcia fundacji wsparcie.prospe.org.

  • Date of publication
  • Category News
I agree to the processing of my personal data provided in the form by Mobile Madness Sp. z o.o. with its registered office and address in Rzeszów (35-302) at Jana Twardowskiego 3/35 Street, in order to present the offer. The administrator of personal data is Mobile Madness Sp. z o.o. We inform about the right to inspect and amend the collected personal data, as well as about the right to demand the cessation of personal data processing and to object to the processing of such data, which should be reported to the address of Mobile Madness Sp. z o.o. You have the right to access the content of your data and correct them.
Cookies

We use cookies to improve our website. We assume that you do not mind. If you do, please leave our site.